Certyfikaty

Nasza firma z dumą informuje o otrzymaniu Certyfikatu Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji oraz certyfikatu potwierdzającego spełnienie wymagań jakości dotyczących spawania.  

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 40kW w miejscowości Rogiedle

W miesiącu czerwcu 2014 rozpoczynamy realizację prac w ramach projektu pt. „Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 40kW w miejscowości Rogiedle” współfinansowego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 – 2013. Trwają prace polegające na montażu paneli fotowoltaicznych na dachu hali produkcyjnej. Zakończenie prac…

Małogabarytowe urządzenie odpylające do stosowania w kopalniach węgla kamiennego

Z przyjemnością informujemy, że z sukcesem zakończyliśmy realizację kolejnego projektu celowego nr ROW-III-233/2012 pt: „Małogabarytowe urządzenie odpylające do stosowania w kopalniach węgla kamiennego”. Efektem tej realizacji jest nasz nowy produkt, którego opis zawiera karta katalogowa w zakładce PRODUKTY. Jest to pierwsze i do tej pory jedyne tego typu i tej wielkości urządzenie odpylające w kraju.

Targi Górnicze 2013

Informujemy, że w dniach 10 – 13 września 2013 roku odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2013”. Nie mogło oczywiście zabraknąć tam naszych wyrobów. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć ukazujących nasze stanowisko oraz prezentowane przez nas urządzenia.  
1 2